مدرسه آنلاین پیشرو در کیفیت و آموزش
اخبار

آموزش نرم افزار حسابداری در هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور

تاریخ : ۱۷ / ۸ / ۱۳۹۵
یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نظام‌های آموزشی در کشور جهت ورود به بازار کار، سازمان فنی و حرفه‌ای می باشد. هدف از این آموزش‌ها افزایش سطح دانش، تخصص و مهارت‌های کاربردی هنرجویان است.
با توجه به اهمیت آموزش های کاربردی در مدارس فنی حرفه ای، یادگیری نرم‌افزارهای مالی برای هنرجویان رشته حسابداری در کتب درسی، امری اجتناب ناپذیر است. با اتکا بر تحقیقات وزارت آموزش و پرورش نرم‌افزار حسابداری بزرگترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی وارد کتب درسی شده است.
براساس بررسی‌های وزارت آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، موافقت شد تا نرم‌افزار حسابداری با قرارگیری در متن کتب درسی دوره دوم متوسطه، از آغاز سال تحصیلی جاری (سال تحصیلی ۹۶-۹۵) به هنرجویان رشته‌ی حسابداری تدریس شود. بر همین اساس قراردادی میان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و ارائه‌دهندگان نرم‌افزار حسابداری، منعقد گردید.
پیرو این همکاری رسمی و حضور نرم افزار حسابداری در کتب درسی رشته حسابداری، خدمات و محصولات آموزشی رایگان زیر در اختیار هنرستان‌ها و هنرآموزان فنی و حرفه‌ای قرار خواهد گرفت:
 استقرار نرم‌افزار حسابداری در تمامی سایت‌های هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای کشور به صورت رایگان
 آموزش رایگان نرم افزار حسابداری به هنرآموزان رشته حسابداری
 ارائه رایگان بسته‌های آموزشی ویژه هنرستان‌ها و هنرآموزان
مدیران هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور می‌توانند جهت دریافت بسته های آموزشی و تجهیز مدارس خود، فرم موجود در لینک زیر را تکمیل و سپس پرینت مهر و امضاء شده آن را اسکن و به آدرس ایمیل info@sepidarsystem.com ارسال نمایند:

untitled-1
امید است با فرصت ایجاد شده بتوانیم گامی مهم و موثر در راستای ارتقای سطح آموزشی هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای برداشته شود تا این عزیزان با کسب مهارت‌های کاربردی و مورد نیاز بازار کار بتوانند آینده شغلی پایداری داشته باشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۱۰۲۲۰۰۰ داخلی ۶ واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.

© Copyright 2006 - 2017 MadresehOnline.ir. All rights reserved. | info@madresehonline.ir